Urodziny i przyjęcia dla dzieci

Organizujemy wyjątkowe przyjęcia i urodziny tematyczne dla dzieci i młodzieży!

urodziny dla dzieci

Stałe tematy naszych, wspaniałych urodzin dla dzieci:

Warsztaty terenowe „Poszukiwacze skarbów” dla młodych odkrywcą w wieku od 2 do 5 lat (czas trwania 3h)

Wybuchowe urodziny w świecie eksperymentów (czas trwania 2h)

Japońskie urodziny z warsztatami robienia sushi (czas trwania 3h)

Na indywidualne życzenie klienta organizujemy urodziny dla dzieci na dowolny temat związany z naukami przyrodniczymi lub hobby Państwa dzieci np. urodziny dla miłośników pociągów, klocków lego lub zwierząt!

 

WARSZTATY TERENOWE „POSZUKIWACZE SKARBÓW” DLA MŁODYCH ODKRYWCÓW W WIEKU OD 2 DO 5 LAT

Wyjątkowe terenowe warsztaty dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat to m.in. eksperymenty chemiczne, takie jak kolorowe mleko, tańczące rodzynki, lawa w kubeczku, znikający kubek i pasta do zębów dla słonia, a także poszukiwanie skarbów z mapą i kompasem, wykopaliska dinozaurów i skamieniałości, budowa i wyścigi balonowych rakiet i pokaz startu rakiety kosmicznej w kosmodromu oraz rozwój malarskich umiejętności.

Minimalna ilość uczestników to 2 dzieci oraz 2 opiekunów. Cena oraz miejsce realizacji warsztatów ustalane są indywidualnie. Każde dziecko otrzymuje fartuch, okulary ochronne i rękawiczki na czas wykonywania samodzielnych eksperymentów.

JAPOŃSKIE URODZINY Z WARSZTATAMI ROBIENIA SUSHI

Sushi

Małgorzata Małecka-Tomala

Podczas japońskich urodzin uczestnicy zapoznają się z tajnikami kuchni i dowiedzą się co na co dzień jedzą japońskie dzieci. Poznają różnicę między ryżem w Japonii i w Polsce oraz wykonają własne obento czyli zestaw śniadaniowy, który japońskie dzieci zabierają do szkoły. Następnie prowadząca Małgorzata Małecka – Tomala (mgr geografii i pilot wycieczek) zaprezentuje różne formy przygotowywania sushi i kulturę jego jedzenia przy japońskim stole. Każdy z uczestników przygotuje własnoręcznie nigiri sushi (bez użycia noża) oraz sushi maki (prowadząca kroi sushi) – z omletem i warzywami – awokado, rzodkiew marynowana, ogórek i tykwa. Na zakończenie, uczestnicy nauczą się posługiwać pałeczkami i wspólnie zjedzą własnoręcznie przygotowane japońskie smakołyki.

  • Minimalna ilość uczestników to 8 osób. Powyżej 8 osób, solenizant bawi się za darmo. Cena za jedną osobę wynosi 65 zł. W cenę warsztatu urodzinowego wliczone są wszystkie produkty potrzebne do przygotowania sushi.
  • Uczestnicy muszą zabrać ze sobą klapki/kapcie na zmianę, ponieważ zgodnie z japońską tradycją tylko w takim obuwiu wolno poruszać się po domu.

WYBUCHOWE URODZINY W ŚWIECIE EKSPERYMENTÓW

chemia

Agata Górny

Podczas urodzin dzieci wykonują samodzielne eksperymenty oraz oglądają chemiczne pokazy naukowe prowadzone przez Agatę Górny (mgr chemii i technik analityk). Wybuchowe urodziny w świecie eksperymentów pozwolą dziecku zamienić się w prawdziwego naukowca i poznawać zagadnienia chemii jednocześnie świetnie się bawiąc.

Urodziny dziecka pozostaną niezapomniane dzięki m.in. takim eksperymentom jak:

  • wybuchowy wulkan, suchy lód, tańczące rodzynki, pasta słonia, znikający styropian, magiczne bańki mydlane i jajko w butelce!

Minimalna ilość uczestników to 8 osób. Powyżej 8 osób, solenizant bawi się za darmo. Cena za jedną osobę wynosi 45 . Każdy z uczestników otrzymuje fartuch, okulary ochronne i rękawiczki na czas wykonywania samodzielnych eksperymentów.

 Zasady realizacji urodzin:

  • Urodziny realizujemy w domu klienta lub w wynajętej sali (dodatkowo płatne) na terenie miast województwa śląskiego takich jak m.in. Katowice, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Ruda Śląska, Zabrze, Bytom, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź oraz innych.
  • Na życzenie klienta do każdego programu urodzinowego organizujemy poczęstunek dla dzieci zgodnie z wymaganiami rodziców lub organizatorów m.in. tort urodzinowy, drobne przekąski, napoje.
  • Klient może także samodzielnie zorganizować poczęstunek dla uczestników urodzin lub przyjęcia.
  • Indywidualne zamówienia na urodziny tematyczne przyjmujemy z 2-tygodniowym wyprzedzeniem.

Zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu z Nami

pod numerem telefonu + 48 537 059 094

pod adresem e-mailowym: biuro@universee.pl

Pobierz pełną ofertę edukacyjną Universee

urodziny dla dzieci