Wykłady i warsztaty naukowe

Twoje dziecko to pełen pasji i ciekawości odkrywca świata, który z chęcią uda się w niezwykłą podróż po świecie z kompasem, mapą i lupą! Nasze wykłady i warsztaty naukowe UNIVERSEE pozwolą Twojemu dziecku z bliska poznać wszystkie tajniki otaczającego go świata.

Zajęcia naukowe dla dzieci i młodzieży UNIVERSEE, prowadzone są przez grupę kreatywnych i zaangażowanych nauczycieli geografii, biologii, chemii, geologii, fizyki i przyrody, podróżników, przewodników i pilotów wycieczek, których pasją jest odkrywanie przed najmłodszymi tajników Wszechświata.

Nasze wykłady i warsztaty naukowe to nie tylko pełna życia Planeta Ziemia, odległy Kosmos, dzikie i oswojone zwierzęta, prosta i przyjemna ochrona środowiska i ekologia, ale także groźne Dinozaury, kapryśna pogoda, burzliwe oceany, majestatyczne góry i wybuchowe eksperymenty chemiczne i fizyczne. Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowy program wykładów i warsztatów naukowych UNIVERSEE.

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko ciągle uczyło się odkrywać nowe rzeczy i nigdy się nie nudziło podczas nauki, już dziś zapisz je na zajęcia w UNIVERSEE – bo my najlepiej pokazujemy dzieciom świat!

Globus

REALIZACJA WYKŁADÓW I WARSZTATÓW

  • Nasi Klienci to Uniwersytety Dziecięce, Przedszkola, Szkoły, Uczelnie Wyższe, Kluby Młodzieżowe, Domy Kultury i inne zainteresowane jednostki, zgodnie z ustalonym indywidualnie harmonogramem zajęć w dogodnych dla klienta terminach i godzinach.
  • Wykładowcy przyjeżdżają do placówki z odpowiednim wyprzedzeniem, wyposażeni w materiały do wykonywania eksperymentów i potrzebne specjalistyczne sprzęty. Dysponujemy również rzutnikami multimedialnymi, laptopami i niezbędnym do prowadzenia wykładów zapleczem technicznym, które może zostać przetransportowane do klienta.
  • Pojedyncze zajęcia trwają 45 lub 60 minut.
  • Jedna grupa nie może liczyć mniej niż 10 uczestników.
  • Wykłady i warsztaty naukowe dostosowywane są dla dzieci w grupach wiekowych od 3 do 12 roku życia oraz dla młodzieży od 13 do 18 lat.
  • Cena za przeprowadzenie wykładu i warsztatu każdorazowo ustalana jest indywidualnie z klientem.
  • Realizujemy wykłady na terenie województw: śląskie, małopolskie, opolskie.
  • Tematyka wykładów i warsztatów naukowych UNIVERSEE znajduje się poniżej. Realizujemy także wykłady na indywidualne zamówienie Klienta na wskazany przez niego temat, podany z 2 tygodniowym wyprzedzeniem, mieszczący się w naukach takich jak: geografia, biologia, przyroda, ochrona środowiska i ekologia.

Zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu z Nami

pod numerem telefonu

+ 48 694 840 511

+ 48 537 059 094

pod adresem e-mailowym: biuro@universee.pl